Konsultācijas un materiāli

001-komanda-darbinieki-1181

Ne vienmēr rocība ļauj kultūrvēsturisko un arhitektūras pieminekļu atjaunošanai piesaistīt kvalificētus speciālistus. Vēstures liecību un dažāda veida pieminekļu ir vairāk nekā finansiālo iespēju tos visus atjaunot un savest kārtībā. Šādos gadījumos iespējams veikt tā saucamo „konservāciju”, lai saglabātu to, kas glābjams šajā brīdī, restaurācijas darbus atstājot uz vēlāku laiku.

Tāpat ir arī tādas situācijas, kad iespējams tikt galā pašu spēkiem vai ar minimāliem ieguldījumiem.

Visos šajos gadījumos AS „Būvuzņēmums Restaurators” uzskata par savu pienākumu palīdzēt saglabāt kultūrvēsturisko mantojumu visiem tiem, kas tajā ir ieinteresēti.


Šī palīdzība nenozīmē obligāti finansiālus ieguldījumus, bet gan ieteikumus un konsultācijas no speciālistu puses par to, kā labāk rīkoties, kādus materiālus un restaurācijas metodes izvēlēties, kur meklēt informāciju un kādās institūcijās vai organizācijās vērsties, lai saņemtu atbalstu.*

Tiem, kuri nolēmuši restaurācijas procesam pievērsties pašu spēkiem, AS „Būvuzņēmums Restaurators” var palīdzēt atrast un sagādāt labāko Latvijas un pasaules ražotāju materiālus, kā arī ieteikt pareizākos tehniskos risinājumus to izmantošanai.


* Lai konsultētos ar speciālistiem zvaniet pa tālruņiem +371 67611910 un +371 26604111 vai rakstiet uz: info@restaurators.lv

BR komanda 012

Comments are closed