Būvniecības darbi

Tetera nams | Stūra māja | 001

No klasiskiem būvniecības uzņēmumiem AS „Būvuzņēmums Restaurators” atšķiras ar to, ka specializējas restaurācijas, renovācijas un rekonstrukcijas projektu realizācijā. Šajos specifiskajos un komplicētajos projektos desmitgadēs gūtā pieredze ļauj sekmīgi veikt praktiski jebkurus citus būvniecības darbus, risinot visdažādākās sarežģītības pakāpes tehniskos uzdevumus.

Tetera nams | Stūra māja

Būvniecības process, oriģinālu celtniecības risinājumu meklēšana, cieša sadarbība ar projektētājiem, būvniecības projektu saskaņošana visdažādākajos līmeņos un instancēs, kā arī to nodošana ekspluatācijā – tā ir AS „Būvuzņēmums Restaurators” speciālistu ikdiena.

Realizētie projekti ir valsts mēroga kultūras un mākslas pieminekļi, vēsturiskas celtnes, dažādu konfesiju dievnami, prezidentu apartamenti un virkne privātu pasūtījumu (ekskluzīvi dzīvokļi, privātmājas, muižas un pat pilis).

 

Rīgas Doma restaurētā Neimaņa ieeja 010

Restaurācijas nozarē gūtā pieredze ļauj bez problēmām apmierināt pat ļoti izsmalcinātu gaumi, izgreznojot fasādes un piepildot telpas ar monumentālās un dekoratīvās tēlniecības elementiem. Dekoratīvo elementu stilu ir iespējams kā patapināt no jau esošām muižām un pilīm (to mākslinieciskā stila), tā arī radīt no jauna ar profesionālu tēlnieku palīdzību. Taču tas vēl nav viss. Sienas un griestus var padarīt par īstiem mākslas darbiem – izrotājot tās ar skaistu dekoratīvo krāsojumu vai pat īpašiem gleznojumiem. Savukārt tādus dekoratīvos elementus kā orķeļus, karnīzes un griestu rozetes ir iespējams pārklāt ar zeltījumu, piepildot pasūtītāja namu ar īstenu dižciltības garu un senlaiku piļu cildenumu.

Visi šie komplicētie un nebūt ne vienkāršie darbi AS „Būvuzņēmums Restaurators” meistariem, būvniecības speciālistiem un māksliniekiem ir ierasti, jo ar šo rūpalu viņi nodarbojas kopš 1951. gada.

Kurzemes apgabaltiesas nams 011

Comments are closed