Būvniecības procesa vadība

Pieredze, kas gūta gadu desmitu garumā, vadot dažādus būvniecības, renovācijas un rekonstrukcijas projektus, kā arī strādājot restaurācijas un arhitektūras pieminekļu atjaunošanas sfērā, ļauj AS „Būvuzņēmums Restaurators” speciālistus uzskatīt par vieniem no kvalificētākajiem būvniecības nozares lietpratējiem valstī.

Taču tas, kur uzņēmums patiešām ir spējis sevi pierādīt, ir prasme ne tikai veikt darbus laikā, izpildot komplicētus pasūtījumus, bet arī uzraugot un vadot visu renovācijas, rekonstrukcijas vai būvniecības procesu kopumā. Sevišķi tādos projektos, kas saistīti ar valsts mēroga arhitektūras pieminekļu atjaunošanu un restaurāciju.

Darbs ar apakšuzņēmējiem un citiem sadarbības partneriem nav mazāk svarīgs par sadarbību ar arhitektiem, projektētājiem un pašu būvniecības procesu uzraugošajām institūcijām. Māka vadīt šādus projektus ir sava veida māksla, kuras pamatā ir gan precīzas zināšanas un iemaņas, gan gadu gaitā veidotās būvniecības tradīcijas, gan arī prasme atrast balansu starp izmaksām, izpildes termiņiem un veikto darbu kvalitāti.


AS „Būvuzņēmums Restaurators” speciālistiem šāda pieredze ir. Tā ir uzkrāta, strādājot būvniecības nozarē ar restaurācijas, renovācijas un rekonstrukcijas projektiem kopš 1951. gada.

Comments are closed.